Tüm ev temizlik robotları için yedek parça, batarya ve servis hizmeti - HepsiRobot
Sipariş İptal ve İade Şartları

 • Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Ürün arızalı veya ayıplı değilse, tekrar satılabilirliğini kaybetmemiş ise cayma süresi içerisinde
  iade edebilirsiniz.

  Hatalı veya ayıplı ürünler iade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

  Keyfi olarak iade edilen ürünler için iki yönlü kargo bedeli ve yeniden satışa sunma işlemleri için gerekebilecek masraflar iade bedelinden kesilecektir. 

  Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuz Hepsirobot’un iade adresine ulaştıktan sonra ürün bedeli 14 işgünü içerisinde kredi kartınıza veya havale/EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı
kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir.
İade işleminizin kredi kartına yansımasında oluşabilecek gecikmeden firmamız sorumlu değildir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup Hepsirobot’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Siparişinizi aldıktan 14 gün sonraki değişim
talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Email: satis@hepsirobot.com

Özel Durumlar

 • Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş, tekrar satılabilirliğini yitirmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.
 • Devreye alınmış ve şarj edilmiş bataryalar, ayıplı veya arızalı değil ise, iade alınmamaktadır. Batarya kutu ve ambalajındaki ufak kusurlar, çizik ve kozmetik sorunlar ayıplı olarak kabul görmemektedir. 
 • Bataryalar sarf malzemesidir. Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür. Alıcı, ürünü ancak olağan bir gözden geçirmenin gerektirdiği ölçüde kullanabilir.
  Aksi takdirde alıcı cayma hakkını kullanamaz.
 • Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.
 • Cayma hakkı dışında kalan 14 gün ile 6 ay arası iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.

Mevzuat gereği, ürünün değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı, cayma hakkının kullanılmasına engel olmaz. Ancak ürünün değerinin azalması veya iadeyi imkânsızlaşması alıcının kusurundan kaynaklanıyorsa alıcının,
ürünün değerini veya değerindeki azalmayı satıcıya tazmin etmesi gerekir. Bu durumda, satıcı zararı tazmin edebilmek için, ürün değerinin azalmasına ilişkin alıcı hakkında yasal yollara başvurabilir.

Siparişlerin iptal ve iadeleri ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve mesafeli satışlarla ilgili yasal mevzuat hükümleri uygulanacaktır.

Yukarı ık

Ürün Ara

Ürün sepetinize eklendi