Robot İnceleme Videolarımız

Bağımsız, tecrübeye ve global bilgiye dayalı referans

Ecovacs Omni X1

Robot inceleme videoları

Hepsirobot uzun yıllardır dünyanın en iyi ev temizlik robotları ile uğraşmakta ve bunlara servis desteği sağlamaktadır. Bu robotlar arasında önemli teknolojik farklılıklara haiz veya pazar için değerli gelişmeler önerenleri seçiyoruz. Bu robotları kendi tesislerimizde tamamen söküp parçalıyor, parça analizlerini yapıyor ve  gördüklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Navigasyon teknolojileri, mop ve fırça yapıları, nemlendirme, kurutma, öz temizleme özellikleri ve fan kapasitelerini inceliyor, yüksek teknoloji cihazlarımız ile ölçümlerini yapıyor ve üretici değerleri ile karşılaştırıyoruz. Bu şekilde hem ithalatçı firmaların ve yeterli altyapıya/bilgiye sahip olmayan sosyal medya test sitelerinin tüketicileri yanıltmalarına engel olmaya çalışıyor, hem de  sayfalarının güvenilir başvuru kaynağı olma özelliğini koruyoruz.

Dilediğiniz robotun linkinden Youtube videolarımıza ulaşabilirsiniz. Dünya genelindeki robotik gelişmeler, yeni robotlar ve temizlik teknolojileri ile ilgili güncel videolar için lütfen Youtube kanalımıza üye olunuz.

Keyifli seyirler dileriz.

Ecovacs

Ecovacs’ın bu orta seviye modeli hem sağlamlık, hem de gelişmiş özellikler açısından göz dolduruyordu. Parçalarına ayırdık, neden sağlam ve dayanıklı olduğunu anlattık. 

Smart 360

360 firmasının ülkemizde de çok popüler olan gizli lidarlı ve zemin tanımalı S1″0 modelini söktük, dağıttık ve inceledik.

Ecovacs

Dünyanın en iyilerinden, çok gelişmiş özelliklere sahip Ecovacs T9 AIVI, iRobot ile birlikte geliştirdiği çift ana fırçası ile tam bir performans canavarı.

Ecovacs

Dünyanın en büyük robot üreticisinden dünyanın en iyi robotu.
Mop yıkama & kurutma da dahil elinizi hiç bir şeye değmeyeceksiniz.

S7

Roborock 

2022 yılı için Roborock firmasının amiral gemisi olan S7 modeli acaba beklentileri karşılayabilecek mi? Söktük, parçaladık, her parçasını tek tek inceledik.